W dniu dzisiejszym Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koronowie Sp. z o. o. przekazał nam zebrane przez pracowników firmy dary na akcję "Podaruj Uśmiech na Święta"

 

 

podaruj.jpg

 

 

 

BARDZO DZIĘKUJEMY :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym ( tj.20.11.2018) Prezes Spółdzielni Pani Beata Głowacka i Adrianna Kamińska zostały zaproszone przez Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego na uroczystość wręczenia Nagród Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego jakim jest " Stalowy Anioł 2018" dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej i charytatywnej ,która została przyznana Prezesowi Spółdzielni Socjalnej Koronowianka Beacie Głowackiej. Uroczystość odbyła się w Sali Senatu Collegium Maximum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

st1.jpg46501058_2151111284920902_7705296596040155136_n.jpg

 

 

 

 

 

Bardzo nam miło poinformować ,że Prezes Spółdzielni Koronowianka Pani Beata Głowacka została nominowana do nagrody Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego " STALOWY ANIOŁ" 2018 dla osób wyróżniających się w działalności pomocy społecznej i charytatywnej na rzecz mieszkańców naszego województwa         
 

stalowy aniol.jpg
 
 
 
 
 
 
.
 

Plakat 3 18 — kopia.png

Zbiórkę zabawek, maskotek , książek , gier , słodyczy na paczki dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin w gminie Koronowo prowadzimy w:
w Spółdzielni Koronowianka ul.Szosa Kotomierska 3
Przedszkolu "Misiowa Chatka"
Szkole podstawowej nr. 1
ZGKiM
Hali Sportowej
Przedszkolu ul. Dworcowa
Szkole w Mąkowarsko
Szkole w Witoldowie
Szkole w Wierzchucinie Królewskim
Urzędzie Miejskim Pl. Zwycięstwa 1

W wymienionych placówkach są wystawione specjalne pojemniki akcji charytatywnej "PODARUJ UŚMIECH NA ŚWIĘTA" w których można zostawiać dary na stworzenie paczek świątecznych dla najmłodszych ??
Zachęcamy

 

 

Informujemy ,że dzięki Państwa szybkiej reakcji na nasz post dotyczący pomocy podopiecznej w dniu 13.11.2018 pracownicy naszej Spółdzielni dostarczyli sprzęt AGD przekazany przez mieszkańców Koronowa do osoby potrzebującej.

lodowka.jpg
 
 
 
BARDZO DZIĘKUJEMY
 
 
Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej III",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
www.kpowes.org.pl